Tłumaczenia pisemne

W ramach świadczonych usług wykonujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka francuskiego, angielskiego oraz hiszpańskiego dla szerokiego spektrum branż. Proponujemy nie tylko przekłady literackie, ale także specjalistyczne – z zakresu prawa, energetyki, finansów oraz nauk społecznych. Nie zamykamy się jednak wyłącznie na fachowe teksty – zajmujemy się także przekładami ogólnymi.

Do naszych zadań należy wykonanie pisemnej transkrypcji oraz tłumaczenia z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego – multimediów oraz innych źródeł. Dbamy nie tylko o poprawność językową i stylistyczną, ale także zgodność tematyczną treści. Dzięki specjalistycznemu wykształceniu oraz kilkuletniemu doświadczeniu możemy zapewnić przekłady wysokiej jakości, z wykorzystaniem fachowego słownictwa branżowego.

Specjalistyczne (prawo, finanse, nauki społeczne, energetyka)

Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych z zakresu prawa, finansów oraz nauk społecznych. Proponujemy również wykonywanie przekładów dla branż zajmujących się energetyką. Gwarantujemy wykorzystanie specjalistycznego słownictwa. Zapewniamy krótki czas realizacji usługi oraz pełną poufność.

 

Ogólne

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona Klientów, stąd też proponujemy również tłumaczenia ogólne, skupiające się wokół tekstów różnego typu: prac dyplomowych, korespondencji, referencji czy streszczeń. Dokładamy wszelkich starań, by przekłady były tematyczne, poprawne językowo oraz stylistyczne.

 

Literackie

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń literackich. Doskonale wiemy, że jest to forma znacznie bardziej wymagająca. Dlatego dbamy o jak najwierniejszy wydźwięk przekładu, zachowanie poprawności stylistycznej, a także bogactwo słownictwa oraz zastosowanych środków językowych.

 

Transkrypcje

W celu ułatwienia prac merytorycznych proponujemy wykonywanie profesjonalnych transkrypcji. Dzięki temu można zaoszczędzić czas na samodzielnym spisywaniu wypowiedzi dostępnych na nośnikach różnego typu. Wykonujemy przekłady m.in. wywiadów, badań marketingowych oraz spotkań różnego typu.

 

Zlecenia w formatach nieedytowalnych (.pdf, .jpg., etc.)

W naszej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych oprogramowań, które ułatwiają nam konwersję plików przesyłanych nam przez Klientów w formatach nieedytowalnych, takich jak .pdf czy .jpg. W ten sposób możemy znacznie szybciej i efektywniej wykonać powierzone nam zadania.